Jdi na obsah Jdi na menu
 


Staří páni : Ňůrači 2 : 3

25. 7. 2012

Fotbalový zápas s „Ňůračama“

 

V pátek 20.7.2012 jsme odehráli fotbalový zápas na velkém hřišti s mužstvem „Ňůračů“.

 

Nastoupili jsme ve složení:

 brankář:    Jirka Krchňák

obránci:     Radek Daňa, Vlasťa Šindler, Roman Gajdoš, Pavel Pleva

 záložníci:   Renek Katrušák, Laďa Galač, Mira Maňák, Robert Najt, Janek Ostřanský, Robert Ostřanský

 Útočníci:    Pavel Bagar, Olda Matula, Milan Hučík, Igor Leckéši

 

Již při rozcvičování jsme zjistili, že věkový průměr našeho soupeře je hluboko po 30 roky. Bylo to úplně jiné mužstvo než to, které proti nám hrálo loni.  Na hřišti se objevili i benjamínci, kteří měli něco málo přes 18 roků.  Nejstarší a nejurostlejší byl jejich šéf Míra Barčák.  Ale kupodivu na předvedené hře nebyl tento fakt vůbec vidět.

Začali jsme hrát. Po půl hodině hry jsme prohrávali 2:0. Za tohoto stavu jsme začali soupeře tlačit, ale „mladý výmasta“ dělal v bráně zázraky. Chytil i ty nejvyloženější šance.  Za tohoto nepříznivého stavu Olda snížil na rozdíl jediné branky. Ale bohužel jeden z mladých ňůrbenjamínků nám dal další branku. V tento okamžik se vyznamenal Réňa  který vzal odpovědnost na sebe a krásnou střelou snížil na 2:3. Bohužel i přes skutečnost, že v závěru zápasu jsme hráli prakticky jen na jednu bránu se nám nepodařilo branku vsítit. A tak zápas skončil 2:3 pro Ňůrače.  Loni jsme vyhráli 3:1, takže skóre máme aktivní.

 

Po utkání jsme ještě dlouho seděli, pili a diskutovali o sehraném zápase (a nejen o něm). Náladu nám zkazila pouze hospodská, která se vžila do role loupežníka, a každého nás rovně a nerozdílně oloupila.

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Chvalčov

(M .M., 31. 7. 2012 13:49)

Tak nevim proč ale na Chvalčov se 11. 8. nejede.
Nějak se jim to nepodařilo zorganizovat.
Možná si ale s nima dáme přátelák. Na termínu by jsme se ještě domluvili.

pozdrav z Třeboně

(Pavel, 30. 7. 2012 23:38)

Nazdar chlapci,
zdravím vás z Třeboně. Je to tady dobré a zkoumáme možné trasy na naši další spanilou jízdu. Dá se tady opravdu vybrat ze všech možných cyklistických tras a lákadel...